AGS Movers Praha

Manager: Frantisek Brezovsky

+420286882160

Na Jarov? 2424/2 Prague 130 00

Cizí jazyky

pražské stěhovací služby

AGS Praha je Vaším partnerem pro mezinárodní stěhování, nabízí řešení na míru a inovativní stěhovací a skladovací služby pro soukromé osoby a firmy. Odbornost AGS Praha zajišťuje profesionální a bezproblémové stěhování po celém světě.

AGS Movers in Bordeaux staff busy wrapping and packing.

Od svého založení v roce 1992 získala AGS Praha 32 let zkušeností v oblasti stěhování.

Jako pobočka jednoho z hlavních hráčů na poli mezinárodního stěhování nečerpá AGS Praha jen z rozsáhlé sítě 147 poboček v 100 zemích skupiny AGS, ale také z jejích zkušeností a postupů.

AGS Praha zajišťuje profesionalitu a standardy kvality světové třídy a nabízí svým klientům bezkonkurenční odbornost v oblasti stěhování a bezpečného skladování.

ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ZDARMA

Domestic & International Removals Solutions

AGS International Movers offers excellence to each of its clients.

Více o AGS Praha

6 vozidel
Sklad 700 m2
Quality Standards

CERTIFIKACE A ZAŘAZENÍ

AGS Praha garantuje svým klientům absolutní kvalitu služeb. Za více než 40 let vyvinula skupina AGS přísné postupy kvality, které se používají i v naší pobočce. Tyto postupy vycházejí jak z obecných norem kvality, tak ze standardů zavedených nejprestižnějšími certifikačními institucemi v oblasti stěhování.

Tyto trvalé standardy kvality zajišťují, že ať už se stěhujete do nebo z Praha, AGS skupina se zavazuje poskytnout Vám to nejlepší v oblasti stěhování a skladování.

Get a quote