AGS Stěhováci Prague – Služby

Mezinárodní stěhování

AGS Praha se specializuje jak na domácí, tak na mezinárodní stěhování, z a do České republiky. Společnost AGS, se sídlem v Praze,  je skutečnou mezinárodní stěhovací společností. Naši zaměstnanci vám mohou pomoci v anglickém, francouzském, německém, českém a ruském jazyce. AGS Praha řídí 800 stěhování ročně. Naše společnost má veškeré zdroje nutné k tomu, abychom vám mohli být nápomocní na každém kroku vašeho stěhování.  AGS Praha vám ručí za to, že vaše stěhování proběhne hladce a v klidu.

Zpět nahoru

Balení

AGS Praha se rovněž těší výhodě používání jedinečných a pokročilých balicích materiálů skupiny AGS Group. Vzhledem k velikosti skupiny a počtu operací, které skupina ročně řídí, může AGS svým zákazníkům poskytnout různé typy stěhovacích krabic přizpůsobené různým druhům převáženého zboží. Tím zajišťujeme větší bezpečnost zboží a lepší využití prostor, což vede k dalšímu snížení nákladů na stěhování.

AGS Česká republika navíc používá variabilní plastikovou krabici určenou k opakovanému použití, která byla navržena pro stěhování po Evropě. Tento typ krabice napomáhá rychlejšímu balení a snižuje náklady na balicí materiál. Výsledkem je zkrácený čas reakce a vynikající služby poskytované našim zákazníkům, a to za nižší ceny.

Zpět nahoru

Krátkodobé a dlouhodobé skladování

Ať už se stěhujete z České republiky nebo jste se nedávno vrátili domů, náš pražský sklad o velikosti 700 m2 je vám k dispozici jak pro krátkodobé, tak dlouhodobé skladování. Uskladnit zde můžete cokoli, včetně automobilu. Vaše věci jsou zde samozřejmě zcela bezpečné, protože sklad je vybaven moderním bezpečnostním systémem.  

Zpět nahoru

Stěhování kanceláří

Nabízíme vám profesionální služby stěhování kanceláří. Vzhledem k našim zkušenostem, procesům kontroly kvality a velké síti je AGS Praha v České republice nejlépe vybavenou společností k přestěhování vaší kanceláře s co nejmenší ztrátou produktivity. K našim službám patří balení, přestěhování a dodávka dokumentů, spisů, knih, osobního majetku (včetně potřebné demontáže a montáže), počítačového vybavení, spotřebičů a těžkých předmětů (alespoň 250kg nebo těžší). Jako součást našich služeb všem zákazníkům nabízíme plánování před stěhováním a kompletní péči po přestěhování.

Stěhování svých kanceláří nám svěřují jak známé firmy, tak velvyslanectví.

Zpět nahoru

Vyžádat si bezplatnou nabídku